Hoffmann&Žižák

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Třída E vás okamžitě upoutá svými nápadnými zvýrazněnými tvary vyjadřující silné a dynamické přednosti vozu a jeho moderní techniku. Nesmí chybět pro třídu E typické dvojité světlomety, nyní s elegantním a sportovním designem a LED prvky.

Interiér třídy je dynamický i stylový. Nabízí mnoho luxusních detailů a komfortních funkcí, pokročilé multimediální systémy a špičkovou hudební reprodukci. Individualizaci celého interiéru se meze nekladou.

Široká paleta vznětových i zážehových motorů poskytuje maximální sílu a agilitu při nejvyšším jízdním komfortu a s minimální spotřebou. Ať už Vás žene vpřed ambice sportovní jízdy anebo díky své profesi jezdíte na dlouhé vzdálenosti, třída E má model přesně pro vás.K dispozici je také náhon na všechna kol 4MATIC, hybridní verze BlueTEC HYBRID a sportovní model E 63 AMG s výkonem přes 400 kW.

Nová třída E je přesvědčivým výsledkem nové designové filozofie Mercedes-Benz. Ztělesňuje moderní styl a sofistikovaný sportovní charakter – jedinečné spojení v segmentu prémiových sedanů. Výrazné linie zdůrazňují přirozenou eleganci vozu.

Exteriér

Vaše vysoké standardy se odrážejí ve vzhledu nové třídy E. Protažená kapota motoru, elektrizující světlomety a výrazná široká přední část s velkými přívody vzduchu jsou příslibem sportovního stylu jízdy s maximálním komfortem. Kromě standardní výbavy si můžete vybrat ze tří designových a výbavových linií.
Sada EXCLUSIVE Exteriér představuje velmi moderní a luxusní linii, mezi jejíž charakteristické prvky patří specifický přední nárazník, klasická maska chladiče, hvězda Mercedes na kapotě motoru,chromované ozdobné prvky a velká kola z lehké slitiny.
Linie AVANTGARDE Exteriér zvýrazní dynamický a sportovní ráz exteriéru například díky velkým kolům z lehké slitiny, výraznému přednímu nárazníku a designovým prvkům z chromu a hliníku. Sportovní vzhled umocňuje rovněž podvozek AGILITY CONTROL se sníženou světlou výškou.
Linie AMG Exteriér nabízí zvýraznění sportovního vzhledu a navýšení výkonu díky perfektně sladěným výbavám – od dynamického stylingu AMG přes kola AMG z lehké slitiny a až po podvozek AGILITY CONTROL se sníženou světlou výškou.

Interiér

Moderní luxus a suverenita, které charakterizují exteriér nové třídy E, plynule přechází i do jejího interiéru. Do prostoru, který si Vás ihned získá díky modernímu designu, vybraným materiálům a možnostem individuálních kombinací. Horizontální prvky a linie vytvářejí elegantní, příjemné prostředí a pocit velkorysého prostoru. Příslib kvality a bezpečí propůjčují interiéru ozdobné prvky v prostoru od přístrojové desky až po panely dveří.
Upravte novou třídu E podle svých představ. Vytvořte si svůj vlastní prostor, ve kterém se budete cítit dobře: interiér svého vozidla můžete upravit pomocí expresivní linie AVANTGARDE Interiér, stylové sady EXCLUSIVE Interiér nebo mimořádně sportovní linie AMG Interiér. Navíc si můžete vybrat z různých barevných kombinací a materiálů. Pro začátek si zvolte například jeden ze tří barevných odstínů hnědé kůže. Luxus v moderním pojetí třídy E zvýrazní ozdobné prvky z hliníku nebo pórovitého dřeva.
Exkluzivní a individuální ladění interiéru lze ještě více zdůraznit pomocí doplňků designo, mezi které patří exkluzivní kůže, kvalitní vzory prošití a neobvyklé typy dřeva.

Vyšší výkon a lepší agilita, ale s nižší spotřebou.

Technologie vznětového motoru přináší hospodárnou a účinnou jízdu. Tu slibuje nová třída E, která navíc přináší vynikající jízdní komfort. Spojit obě tyto vlastnosti a zároveň zachovat styl vozu představuje pro konstruktéry opravdovou výzvu. Pro novou třídu E jsou k dispozici dvě varianty vznětového motoru – se čtyřmi nebo šesti válci, které přinášejí ještě více výkonu než kdykoliv předtím a současně nízkou spotřebu.

V nové třídě E přináší vyspělá technologie převodu zcela nový jízdní zážitek. 9stupňová automatická převodovka 9G-TRONIC (za příplatek) vyvinutá konstruktéry Mercedes-Benz, jejíž zkrácené a téměř nepostřehnutelné přechody mezi jednotlivými převody a rychlejší změna převodového stupně vedou k ještě lepšímu jízdnímu komfortu, vyšší dynamice a účinnosti.

Již u standardního podvozku je zajištěna perfektní rovnováha mezi sportovním a komfortním vyladěním. Se dvěma dalšími funkcemi však budete moci jízdu ještě lépe přizpůsobit Vašim osobním preferencím: vzduchové odpružení AIR BODY CONTROL dostupné za příplatek je vybaveno plynulou regulací tlumení.