Hoffmann&Žižák

Mercedes-Benz třídy GLS

Konfigurovat vůz Poptat vůz Ceník ke stažení

Nové GLS nově definuje pojem komfort. Díky řadě standardních a příplatkových výbav, které nabízí, ztělesňuje toto SUV klid a bezpečí v každé situaci.

Elegance a hodnota nového Mercedes-Benz GLS se jasně odrážejí v exteriéru vozidla. Vyzrálý design nového GLS zrcadlí smyslnou čistotu a zároveň zdůrazňuje jeho dominantní a moderní vzhled.Impozantním dojmem působí zejména příď nového Mercedes-Benz GLS. Podíl na tom má výrazný přední nárazník s mřížkou v designu diamond a chromovaná spodní ochrana typická pro SUV a kapota s mohutnými powerdomy. Vertikální maska chladiče s hvězdou Mercedes umístěnou uprostřed a dvě trojrozměrné lamely ztělesňují hodnotu a povahu SUV tohoto vozidla. 
Nové možnosti individualizace, jako velká kola AMG z lehké slitiny a rozšířené podběhy kol, vnáší do bočního profilu nového GLS jedinečnou dynamiku. Chromované ozdobné prvky nad bočními okny, ve spodní linii oken a na bočních prahových lištách dodávají vozidlu na eleganci.
Záď nového GLS vyzařuje jasně sportovní charakter. Rovněž nezaměnitelný je design zadních světel, zatímco zadní nárazník s modifikovanou spodní částí podtrhuje atletický vzhled vozidla.Interiér

S barevnými odstíny béžová ginger, šedá crystal, hnědá espresso, hnědá saddle, černá pearl a černá spolu s pečlivě odvedenými detaily dokresluje barevná koncepce nového Mercedes-Benz GLS celkové luxusní ladění vnitřního prostoru vozidla. Tenké orámování velkého mediálního displeje, tlačítka multifunkčního volantu a ovládací prvky sedadla ve dveřích ve stříbrném chromu ještě více umocní hodnotný vzhled vozidla. Příplatkové ozdobné prvky AMG v designu carbon / černý klavírový lak a ozdobné prvky v černém klavírovém laku představují velmi moderní design.

Status: sebevědomý a odpovědný.

Výkonný a smysluplný, nový Mercedes-Benz GLS nezůstane bez povšimnutí. Díky vznětovému motoru, který je sám o sobě kombinací vynikajících vlastností: sportovní charakter, modernost, předvídavost. Nechte se ohromit.Přednosti vznětového motoru V6. Vysoký točivý moment, dynamický i při nízkých otáčkách motoru: tento motor s přímým vstřikováním ztělesňuje nejnovější charakteristické kvality Mercedes-Benz. Má nízkou spotřebu paliva, nízké emise a ohromí optimalizovaným vyladěním a omezenými vibracemi.

 

 

Doporučené vozy skladem

 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  707 850 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 200 d 4MATIC Style

  724 790 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLA 220 4MATIC

  983 900 Kč s DPH
 • Mercedes-Benz
  GLC 220d 4MATIC

  1 039 390 Kč s DPH