Hoffmann&Žižák

Nabídka náhradních vozidel Kontakty na servis

Paketové ceny

Výhodou značkového servisu není jen technické zázemí a kvalifikovaný personál, ale i garantované výhodné ceny, které Vám poskytujeme na vybrané servisní úkony v podobě paketových cen. V ceně paketu je zahrnuta cena práce a originálního materiálu. Navštivte nás a přesvědčte se sami. Více informací najdete na www.servisnimenu.cz

Flexi servis

I starší vozidlo Mercedes-Benz si zaslouží péči odborníků ve značkovém servisu. Z tohoto důvodu vytvořil servis Hoffmann a Žižák svůj vlastní slevový program Flexi Servis, určený pro majitele starších vozidel Mercedes-Benz všech kategorií. Dle stáří vozidla je sleva poskytována na práci i materiál.

Golf+

Na svůj automobil již nemusíte v servisu zdlouhavě čekat při čtení novin a pití kávy, ale místo toho můžete vyrazit na golf. V rámci speciální nabídky společnosti HaŽ mohou zákazníci servisu využít partnerství s golfovým hřištěm ve Mstěticích a zpestřit si dlouhou chvíli příjemnou devítkou, nebo trénovat švih na drivingu. A to vše ZDARMA včetně zajištěné dopravy.

Servis+

Budete přistavovat Váš vůz na pravidelný servis, nebo opravu? Nechcete v servisu čekat a potřebujete být mobilní? Pak je Vám k dispozici naše služba Servis+, což je zapůjčení vozidla Smart fortwo po dobu opravy ZDARMA, nebo můžete využít možnosti pronájmu dalších vozidel z nabídky servisu.

Pick up

Jste-li zaneprázdněni a nemáte čas odvést svůj vůz do servisu, vyzvedneme jej přímo ve Vaší kanceláři, anebo kdekoli jinde. Díky této službě ušetříte čas a můžete se v klidu věnovat svým povinnostem, či jiným záležitostem. Po dokončení opravy, či provedení údržby Vám vozidlo přivezeme zpět. Do vzdálenosti 25 km je tato služba ZDARMA

Shuttle+

V případě, že nechcete, nebo nemůžete čekat na opravu Vašeho vozidla v prostorách servisu, nabízíme Vám možnost odvozu na stanici metra, tramvaje, autobusu, vlaku, či do nákupního Centra Černý most, kde Vás dle Vašeho přání opět vyzvedneme a dopravíme zpět do servisu. Nemáte-li však čas odvést svůj vůz do servisu, vyzvedneme jej přímo ve Vaší kanceláři, anebo kdekoli jinde. Díky této službě ušetříte čas a můžete se v klidu věnovat jiným záležitostem.

Mercedes-Benz Mobilo

Každý nový osobní vůz je standardně vybaven balíčkem služby Mercedes-Benz Mobilo. Pokud se Vaše vozidlo porouchá, zajistíme, abyste byli i nadále mobilní. To platí při technických závadách, problémech při startování a návštěvách servisu v záruční době, kdy oprava trvá déle než dvě hodiny. Služba zahrnuje rychlou pomoc přímo na místě, odtažení vozidla, refundaci výdajů za taxi a poskytnutí náhradního vozidla.

Integrovaný servisní paket

ISP: 125 000 KM NEBO 6 LET SERVISU ZDARMA (co nastane dříve)

Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. ve spolupráci s participujícími smluvními prodejci Mercedes-Benz poskytuje v ceně vozidla zdarma Integrovaný Údržbový Paket - provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidel Mercedes-Benz, včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek. Zákazník není povinen odebrat tento produkt.

Integrovaný Servisní Paket obsahuje:

provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem
výměnu olejového filtru
výměnu kombinovaného/popř. prachového filtru
výměnu palivového filtru
výměnu zapalovacích svíček
výměnu olejové náplně
doplnění/výměnu brzdové a chladící kapaliny

Servisní smlouvy

Za pevně stanovený měsíční poplatek máte jistotu, že ve smluvním období nebudete muset vynaložit ani korunu navíc za následující úkony: opravy a výměny dílů opotřebených provozem vozidla (např. brzdové obložení, tlumiče, výfuk atd.), opravy závad způsobených vadou materiálu či výrobní vadou po uplynutí záruky poskytované výrobcem vozidla, provádění pravidelné údržby v rozsahu prací předepsaných výrobcem.

Prodloužená záruka

Pro nová vozidla, vozidla v záruce i stará vozidla umožňujeme rozšíření záruky o 12 nebo 24 měsíců za výhodné ceny. Při koupi nového vozu třídy A a B je v rámci akce prodloužená záruka u Hoffmann a Žižák zdarma.

Ceník prodloužené záruky

 

Telematické příslušenství

Telematické příslušenství - více možností pro váš Mercedes.

PDF ke stažení

Katalog příslušenství 2015

Nový katalog příslušenství na rok 2015